![«Верес» U19 зіграв тест-матч проти юнаків «Волині»](/img/650/veres-u19-zihrav-testmatch-proti-yunakiv-volini_20230123_1275.jpeg)
Юнацька команда народного клубу Верес зіграла перший тест-матч в рамках зимового тренувального збору. На синтетичному полі тренувальної бази клубу рівнянам протистояли бнаки луцької Волині.
Старший тренер рівнян Олег Шандрук максимальну кількість ігрового часу у цьому поєдинку надав гравцям, які перебувають у таборі команди на оглядинах. З-поміж футболістів на контракті зіграли лише Максим Поліщук та Орест Лепський.
Матч у підсумку завершився унічию - 2:2.
25-го січня Верес U19 зіграє контрольний матч з основною командою клубу. 27-го січня рівняни поміряються силами із Поділлям U17, а 29-го січня - з командою чемпіонату району - Славією.