«Верес» зазнав розгрому

1754 0

Тисяча сто глядачів, згідно з суддівським протоколом, прийшли на гру між рівненським «Вересом» та «Нафкомом» з Броварів. Рівняни після бойової нічиєї — 2:2 з «Оболонню-2» щонайменше не гіршу розраховували побачити і в матчі з броварчанами, які після осінньої частини опинилися на дні групи А другої ліги. Втім, подібними ці ігри були хіба що за кількістю голів. Щоправда, цього разу усі чотири рази довелося діставати м’яч з воріт нашому голкіперу Василю Козіброді — раз до перерви і три — після. «Верес» програв — 0:4.

Тисяча сто глядачів, згідно з суддівським протоколом, прийшли на гру між рівненським «Вересом» та «Нафкомом» з Броварів. Рівняни після бойової нічиєї — 2:2 з «Оболонню-2» щонайменше не гіршу розраховували побачити і в матчі з броварчанами, які після осінньої частини опинилися на дні групи А другої ліги. Втім, подібними ці ігри були хіба що за кількістю голів. Щоправда, цього разу усі чотири рази довелося діставати м’яч з воріт нашому голкіперу Василю Козіброді — раз до перерви і три — після. «Верес» програв — 0:4. Віталій Шевчук, граючий тренер команди «Верес»: — Ми хочемо попросити вибачення у вболівальників за бездарну гру. Результат катастрофічний. Ніхто й подумати не міг, що буде такий рахунок. Суперник в усіх епізодах був на півкроку швидшим за нас. Незважаючи на турнірне становище, «Нафком» показав себе грамотною командою і переміг заслужено. Олег Федорчук, головний тренер команди «Нафком»: — Нині ми створюємо нову команду. Ми ретельно готувалися до другого кола. Чотири місяці команда працювала без відпустки. А тому приїхала сюди за перемогою. Думаю, ні у кого немає сумніву, що ми були сьогодні сильнішими. Наступний матч «Верес» проведе 18 квітня у Білій Церкві проти «Арсенала».