«Верес» знову у трійці

1027 0

Лише за перемогою їхав до Херсону у гості до «Кристала» рівненський «Верес». Домашня поразка від «Колоса» викинула рівнян з трійкі лідерів другої ліги, а тому про інший варіант аніж три очки навіть ніхто і думати не хотів, ні ультраси, які прийшли сказати команді напутнє слово на доріжку, ні самі гравці та тренери.

Верес-1 Зрештою, склалося у рівнян все так, як гадалося. Допоміг ще й той факт, що через перебір карток основного голкіпера «Кристала» у рамці змінив 19-річний дебютант. І вже на 17-й хвилині це далося взнаки. Богдан Денега смачно приклався з лінії штрафного майданчика, а голкіпер не врятував. Втім, зовсім легкою перемога у Херсоні не була. Господарі до перерви мали три стовідсоткові моменти, але на висоті був Андрій Рябой. Натомість воротар херсонців на початку другого тайму підвів, помилившись на виході, і наш капітан Микола Жовтюк влучно пробив головою — 2:0. Власне на цьому гра і завершилась. Наступні майже 45 хвилин «Верес» повністю володів ініціативою, здобувши вже восьму перемогу у чемпіонаті. Верес-2 Олег Лутков, головний тренер НК «Верес»: — Гра була складна, після домашньої поразки нам потрібно було повернути повагу вболівальників та керівництва. «Кристал» на нас вийшов з зарядженим настроєм, але все завершилося добре. Хлопці виконали установку. Дуже хочу подякувати нашим фанатам, які віддано нас підтримували, у Херсоні, напевно, такого ніколи і не бачили. Ця підтримка нам безумовно допомогла. Завдяки цій перемозі, а також поразці стрийської «Скали» від одеської «Реал Фарми», «Верес» нині ділить з «Інгульцем» 2-3 місця у лізі, відстаючи від «Колоса» на чотири очки. Саме проти згаданої «Реал Фарми» проведуть рівняни найближчої суботи свій наступний матч, початок гри о 15.00. Варто зазначити, що одним з тренерів одеської команди є грізний у 90-х нападник «Чорноморця» Тімерлан Гусейнов.