Верховна Рада виплатить рівненській вчительці 20 тисяч гривень

1387 0

Ми у соцмережах:

Верховна Рада виплатить рівненській вчительці 20 тисяч гривень

Це премія, яку Наталія Сосюк – директор Рівненського обласного наукового ліцею – отримала заслужено. Відповідну постанову винесла Верховна Рада ще 3 грудня.

 Щороку в Україні присуджується лише 30 таких премій педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Серед критеріїв  -  особливі  успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, розробка і впровадження нових технологій, створення  підручників, навчальних посібників, педагогічних програмних засобів навчання. Також враховується створення умов для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами та дітьми, що позбавлені   батьківського  піклування. До уваги береться і патріотична складова роботи кандидата на присудження премії, утвердження національної   ідеї,   патріотизму,   формування громадянського суспільства,  інтеграції в європейський та світовий простір, а також діяльність,  яка спрямована  на   забезпечення   доступності освіти.

Премії присуджують на основі клопотання до Комітету Верховної Ради України з питань науки  і  освіти. Щодо Наталії Сосюк, то таке клопотання подала Рівненська обласна рада.   

Окрім грошової винагороди в розмірі 20 тисяч лавреатам вручають і відповідний диплом.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також