Ветерани АТО вирушили до Києва на "Кубок Нескорених"

268 0

Це футзальні змагання серед воїнів, які були поранені під час бойових дій. До складу рівненської команди увійшло 12 гравців.

"Кубок Нескорених" започаткували торік. Його проводять серед ветеранів бойових дій, які отримали в АТО тяжкі поранення та інвалідність. Змагання відбуваються двічі на рік: взимку – у залі, навесні – під відкритим небом на штучному газоні, повідомляє Рівне Суспільне. 

"Кубок Нескорених" проводиться у місті Києві біля республіканського стадіону – під егідою Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики, Державної служби України у справах ветеранів війни та АТО. По положенню мало бути дві команди, одна команда з інвалідів-ампутантів, але у нас в Рівненській області стільки інвалідів немає, каже представник Служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Іван Тижук.

Проводжали футболістів біля Стели героїв АТО, що поруч зі Свято-Воскресенським собором. Благословив "Поліську січ" в дорогу отець Тарас Климович. Торік рівненські спортсмени зайняли у змаганнях шосте місце. Однак успішний виступ – не головне, каже наставник.

Змагання розпочнуться завтра зранку і триватимуть упродовж дня.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також