Священник Миколай народився 22 травня 1983 року на Львівщині. Все своє життя він присвятив вірному служінню Богові, Церкві та своєму народові. Як ревний пастир отець Миколай був прикладом справжньої жертовності, молитви і євангельської любові. У важкі роки війни він залишався поруч зі своєю паствою — підтримуючи, надихаючи, розділяючи з людьми їхній біль і надію.
Священство отця Миколи було не лише обов’язком, а покликанням серця. Його проповіді торкалися душ, його молитва — давала надію, а його присутність — була благословенням для всіх, хто його знав.
Рівненська єпархія Православної Церкви України, в особі митрополита Іларіона, висловлює щирі співчуття родині покійного, парафіянам та всім, хто знав і любив отця Миколая.
Нехай Всемилостивий Господь упокоїть новопреставленого протоієрея Миколая Збитковського в оселях праведних, у місці світлому, у місці квітучому, де немає болю, ні журби, ні зітхання, але життя безкінечне.
Чин похорону новопреставленого протоієрея Миколая Збитковського, настоятеля Свято-Іоаннозачатіївської парафії с. Забороль, відбудеться наступним чином:
П’ятниця, 6 червня – о 8:00 – Часи; – о 8:30 – Божественна літургія, після якої буде звершено чин похорону.
Духовенство, парафіян та всіх небайдужих запрошують розділити молитву за упокій душі новопреставленого протоієрея Миколая Збитковського.
Вічна пам’ять і Царство Небесне достойному священнослужителю!
Пресслужба Рівненської єпархії ПЦУ.





