Відсторонений лікар: «Темна смуга в житті може стати злітною»

3559 0

Ми у соцмережах:

Відсторонений лікар: «Темна смуга в житті може стати злітною»

Рівненський лікар, який працював у реанімації, Павло Сільковський зайнявся власною справою після того, як його відсторонили від роботи через відмову вакцинуватися. Він стверджує, що відсторонення – не привід відчаюватися.

 «Кілька ідей, як можна діяти в такій ситуації, - пише лікар. - Знаю педагогів, які після відсторонення почали практику репетиторства. Хтось зняв офіс і зробили все офіційно, хтось - просто у себе дома. Дехто набирає менші чи більші групи і викладає уроки онлайн. Підтягують предмети, навчають хоумскулерів, готують до ДПА, ЗНО тощо. Дехто організувалися в спілку і почали свою онлайн школу. Кажуть, що стали заробляти краще і на попереднє місце навряд чи повернуться».

Також він навів приклад сестри-господині, з якою працював раніше і яка через особисті обставини пішла з роботи. Вона успішно відкрила свою хімчистку. За його словами, медики мають безліч можливостей почати власну практику. А потім пан Сільковський навів для прикладу і власну історію:

«Один з моїх керівників пообіцяв мені якось швидкий кар‘єрний ріст. Але між обіцянками і реальністю виявилася завелика прірва. І це було трохи образливо. Але це також спонукало мене замість тривалого безглуздого чекання стати активним і згенерувати кілька ідей.

Але ж як їх реалізувати без грошей? І я почав шукати інвесторів. Як виявилось, є багато людей, які мають гроші і готові їх кудись вкласти. Але потрібні люди, які будуть працювати. І потрібна впевненість, що гроші вкладаються правильно. І якщо ти чітко донесеш свою ідею, то інвестор вкладеться, а ти отримаєш реалізацію своєї мрії….

Якщо спочатку я ображався на свого керівника, то потім був і є просто вдячний, що саме таким чином я зміг народити ідею, втілити її в життя, допомагати іншим, заробляти гроші, передавати свій досвід….Темна, на перший погляд, смуга в житті може стати злітною». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також