Відзначили найкращих фермерів Рівненщини

1788 0

Ми у соцмережах:

Відзначили найкращих фермерів Рівненщини

Роботу 5-ти голів фермерських господарств області відзначили у Рівненській ОДА.

Нагороду сільгоспвиробники отримали за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства області та з нагоди професійного свята – Дня фермера. Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко нагородив почесними грамотами Рівненської ОДА:

Валентину Васільєву – голову фермерського господарства «Агросім’я» Здолбунівського району.
Олександра Калюжного - голову фермерського господарства «Родина – 2007» Острозького району.
Богдана Музику - голову фермерського господарства «Серпанок» Дубенського району.

Також цінні подарунки від Рівненської ОДА отримали:

Василь Мовчаниця - голова фермерського господарства «Покоси», Рівненський район.
Олександр Романчук - голова фермерського господарства «Влада», Млинівський район.

- Ми дуже цінуємо роботу кожного з вас. Ця невелика кількість нагород, не відображає роль фермерів у агропромисловому комплексі області. Ви забезпечуєте потреби жителів нашого краю. Фермерські господарства є основними учасниками ярмаркових заходів в області, а також постачальниками картоплі та овочів в бюджетні установи. Ми намагаємося бути вашими партнерами і готові завжди допомогти та підтримати. Адже ваш успіх – це наш спільний успіх. Кожне ваше звернення цінне і ми, по максимуму, намагаємося вирішити всі ваші проблеми, - звернувся до присутніх Ігор Тимошенко.

 

За словами директорки департаменту агропромислового розвитку Надії Переходько, фермерські господарства області спеціалізуються на виробництві зернових та зернобобових, овочів, картоплі. У минулому році виробничу діяльність здійснювало 368 фермерських господарства, які мають в користуванні понад 33 тисячі гектарів сільськогосподарських угідь. В середньому на 1 фермерське господарство припадає 92 гектари.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про день фермера». За яким, своє професійне свято аграрії відзначатимуть щороку 19 червня. Саме цього дня у 2003 році був прийнятий Закон України «Про фермерське господарство».


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також