Вирощувати білий люпин американцю чиновники запропонували на Поліссі

1854 0

Ми у соцмережах:

Вирощувати білий люпин американцю чиновники запропонували на Поліссі

Із пропозицією вирощувати на землях Рівненщини білий люпин звернувся американський інвестор Девід Дональд Свірі. Його компанія займається виробництвом високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганням і переробкою сировини.

Можливість виробляти бобову культуру обговорили разом із головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем, його заступниками Ігорем Тимошенком, Сергієм Гембергом та представниками профільних департаментів.

За словами іноземця, попередньо мова йде про 10 млн доларів інвестицій. Також це робочі місця та розвиток бізнесу.

Голова ОДА Віталій Коваль вважає, що для вирощування люпину найкраще підходять землі Полісся. Тим більше, що великої кількості виробництв і переробки там немає. Люпин збагачуватиме землі, це позитивна культура у структурі посівних площ. Переконаний, такий бізнес може стати драйвером розвитку нового аграрного напрямку в області. А це і нові робочі місця, і додаткові надходження в бюджет.

За результатами зустрічі домовилися, що інвестори підготують конкретні технічні завдання та вимоги. Ці пропозиції представлять для представників аграрного бізнесу та громад, повідомила пресслужба Рівненської ОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також