![фото - зі сторінки Свято - Георгіївська парафія УПЦ. м Здолбунів у Фейсбуці](/img/650/virus-u-zdolbunovi-pidkhopiv-svyashchennik20200411_1579.jpg)
Третій підтверджений випадок захворювання на COVID-19 є у Здолбунівському районі.
- Захворів священник Свято-Георгіївської церкви УПЦ МП, який проживає в м.Здолбунів. Вчора він поступив в інфекційне відділення Здолбунівської ЦРЛ і буде переведений до Рівненської міської лікарні. Наразі встановлюється коло контактних осіб для подальшого медичного спостереження, - повідомляє Центр ПМСД Здолбунівщини.
А Здолбунівська РДА уточнила на своїй сторінці у Фейсбуці, що захворювання вивлено в настоятеля Свято-Георгіївського храму в м.Здолбунів протоієрея Іоанна (Дубинецького).