Виселяйтеся! Будинок побуту в Рівному віддадуть в оренду з аукціону

6377 0

Ми у соцмережах:

Виселяйтеся! Будинок побуту в Рівному віддадуть в оренду з аукціону

Рівняни знають, куди нести ремонтувати ту чи іншу річ: в Будинок побуту, що біля центрального ринку. З незапам’ятних часів тут знаходилися різноманітні майстерні, в яких можна було пошити одяг, поремонтувати техніку і аксесуари. На початку 2000-х Будинок побуту взяло в оренду ПП «Моріон», тож приміщення під майстерні було в суборенді. Адже і Будинок побуту, і земля під ним належать міській раді. Днями стало відомо, що майстерні збираються виселяти, а приміщення пустять з аукціону.

Іван Марчук, власник майстерні з ремонту взуття:

— За 5 днів нас попередили, що мусимо виїжджати. Ми понабирали замовлень, у нас тут встановлено обладнання. Справи неможливо завершити так швидко. Та й куди з’їжджати?

Ігор Свистун, співвласник МПП «Морін»:

— «Моріон» орендує землю під Будинком побуту вже понад 7 років. Щороку сплачуємо за це місту 500 тисяч гривень. Ще 250 тисяч платимо за оренду самої будівлі щомісяця. Ми хотіли би пролонгувати договір і надіслали відповідну пропозицію до міської ради Рівного. Поки відповіді не отримали. Звісно, хотілося би, щоб усі суборендарі тут лишилися і займалися своєю діяльністю, як це було завжди. Проте якщо приміщення захочуть продати з аукціону, не впевнений, що ми зможемо виграти його.

Ірина Борисова, начальник відділу правового регулювання:

— Договір оренди закінчився, і про це було повідомлено орендаря. Відповідно, і договір між орендарем та суборендарями автоматично припинився. Пролонгації не підлягає. На заяву ПП «Моріон» продовжити договір оренди було прийнято рішення відмовити. Тому наразі ідеться про вивільнення приміщення. Готуються матеріали для виставлення на аукціон права на його оренду. Орендар мав попередити суборендарів завчасно.

28 квітня завершився договір оренди. МПП «Моріон» має звільнити приміщення до 28 травня.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також