Вночі Росія атакувала «шахедами» три міста України

573 0

Ми у соцмережах:

Фото: t.me/dsns_sumy

Дрони ворог відправив на Київ, Суми та Полтаву.

У Києві уночі працювала ППО. Про це повідомили міський голова Віталій Кличко та начальник міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
- У Соломʼянському районі столиці, попередньо через падіння уламків БпЛА, горить одноповерхова нежитлова будівля. Займання на території поруч. Всі служби на місці… Наразі постраждалих немає, — написав Кличко в телеграм-каналі.
Водночас Ткаченко зазначив, що падіння уламків не зафіксовано. Тобто пожежа не повʼязана з атакою.
 
У Сумах падіння уламків шахеда зафіксували у дворі багатоквартирного будинку.
- За попередньою інформацією в 4-х багатоповерхових житлових будинках вибито 336 вікон. У місті пошкоджено 15 авто. Горіли 6 машин. Пожежу ліквідовано, — розповіли в ДСНС.
Відомо про травмовану людину, з пошкоджених будинків евакуювали 65 мешканців.

Полтавська ОВА повідомила, що у Полтавській громаді унаслідок падіння уламків безпілотника  в дачний кооператив відбулося загоряння автомобільного кунга. Пошкоджено 30 дачних ділянок.  

Коротко про.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також