Володимир Хомко: «Закрити ринок Дикого? А що робити бідним?»

3726 0

Ми у соцмережах:

Володимир Хомко: «Закрити ринок Дикого? А що робити бідним?»

У Рівному просять закрити ринок Дикого. Відповідна петиція на сайті Рівнеради стрімко набирає необхідну кількість голосів. Зауважимо, що це вже не перша петиція з таким проханням. Виселити ринок за межі міста просили також у 2018.

Радіо Трек повідомляє, що прохання про закриття ринку на вулиці Здолбунівській вже відхиляє міський голова Володимир Хомко:

- Зразу скажу, незалежно від того, скільки підписів буде у цієї петиції, я її відхилю.

 

Закрити ринок Дикого неможливо. Ринок повинен бути там, куди людям зручно добиратися. Особливо бідним людям, пенсіонерам. Так, він не прикрашає місто, але поки буде такий низький рівень заробітку в людей, доти вони будуть ходити на ринки. Як тільки розбагатіємо – підемо у супермаркети чи ще на якісь хороші ринки.

Більше того, скажу, що місто у нього не вкладає грошей. Ота спортшкола (адміністративне приміщення ринку. – Ред.) продана була ще 30 років тому. Це приватна власність, і ти не можеш власнику сказати "забери те" чи "зміни це". Це законом захищено. За стільки років у цей ринок багато вклали, але там все одно орієнтуються на небагату верству населення. І цим людям, які туди ходять, легко туди добратися.

 

Думаю, ця людина, яка петицію зареєструвала, не знає цих моментів або вона безграмотна в житті. Або це провокація. Це може бути політична провокація, щоб збурити людей. На ринку Дикого працює декілька тисяч людей, уявіть собі – закрити цей ринок...

 

Погоджуюся, що ринок цей непривабливий, але поки будемо бідно жити, буде там цей ринок. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також