Як прибрати сніг із двору

479 0

Ми у соцмережах:

Як прибрати сніг із двору

Зазвичай для очищення двору чи доріжок від снігу застосовується лопата. Справа ця нелегка — доводиться напружувати спину та руки. Та ще й сніг до лопати прилипає.

Найперша порада — сніг бажано прибирати свіжий, поки він ще не перетворився в щільний пласт. Лопату купувати, враховуючи, що її довжина повинна відповідати вашому зросту — доставати до плеча. Більш довгий держак буде незручний, а з коротким доведеться часто нагинатися.

А щоб до лопати не прилипав сніг, її потрібно змастити. Наприклад, натерши парафіновою свічкою металеву чи пластикову поверхню. Попередньо підігрійте лопату, щоб парафін краще вбрався. Або ж натріть мастилом для кращого ковзання лиж. Інші доступні й ефективні варіанти — обробка лопати господарським милом або силіконовими спреями. Ці методи досить прості й дешеві, але ефективні в боротьбі з налипаючим снігом.

До речі, прибрати сніг можна й без лопати. Посипте тротуар кухонною сіллю, і температура танення снігу зміниться з 0 до –10 градусів. Цей метод, щоправда, неефективний у сильні морози. Для швидкого танення снігу використайте розчин із теплої води, медичного спирту та мийного засобу для посуду. На лійку води приготуйте суміш з однієї столової ложки мийного засобу та половини склянки спирту.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також