Як в Україні знайти роботу в онлайн

40 0

Ми у соцмережах:

Як в Україні знайти роботу в онлайн

В часи загострення епідемії корона вірусу, що продовжує набирати обертів, незважаючи на вакцинацію та різноманітні обмежувальні заходи все більшої популярності набуваєробота онлайн, яка дозволяє виконувати певні професійні обов’язки не покидаючи власного помешкання. Єдиним інструментом для виконання роботи в домашніх умовах є наявність власного персонального комп’ютера чи ноутбука (планшета) та вільний доступ до всесвітньої павутини –інтернету, для деяких видів робіт обов’язковою є наявність вебкамери.

Основні види віддаленої роботи за допомогою інтернету

Найбільш часто роботодавець оплачує найманому працівникові за відпрацьовані ним години (т.з. погодинна оплата праці), проте в даному випадку не враховується, час, що затрачає працівник на добирання до місця постійної роботи і назад, а на це в деяких випадках затрачається по декілька годин. Робота в інтернеті дозволить заощаджувати час, що раніше витрачався на поїздки та використовувати безпосередньо на виконання професійних обов’язків, тим самим заробляючи додаткові кошти.

Пропозиції віддаленої роботи, що розміщені на https://obyava.ua/ua/rabota/vakansii/rabota-v-internete, дозволять всі бажаючим отримувати цілком легальний заробіток в інтернеті, відповідно до обраної сфери діяльності, досвіду у виконанні певного виду робіт чи наявності відповідних знань. Серед найпоширеніших видів віддаленої роботи на дому є:

• надання маркетингових послуг та створення сайтів;

• здійснення текстових перекладів (для знавців іноземних мов) та написання заздалегідь погоджених текстів на замовлення;

• виконання повних робіт у колл-центрах чи службах підтримки клієнтів.

Окрім зазначених видів робіт в розділі «робота онлайн» на дошці оголошень OBYAVA.ua можна знайти пропозиції щодо дропшиппінгу (послуги магазинів-посередників), коучингу і консультацій, роботи в галузі програмування та кодування, позаштатним письменником чи редактором.

Як швидко знайти роботу онлай

Найпростішим варіантом пошуку онлайн роботи є інформація, що міститься на відповідних сайтах, наприклад, https://obyava.ua/ua/rabota/vakansii/rabota-v-internete. Саме тут розміщено достатньо велику кількість різноманітних вакансій для тих, хто шукає відділену роботу, роботу без відповідних знань чи досвіду. Кожен бажаючий підшукає для себе найбільш вигідний варіант з врахуванням потенційних можливостей, розміру щоденного заробітку та умов кар’єрного росту (збільшення оплати праці).

Для пришвидшення процесу пошуку роботи слід підготовити вичерпне та об’єктивне резюме, де необхідно вказати навики та вміння, здобуті за попереднім фахом чи спеціальністю, рівень знань (освіта, курси перекваліфікації) та зазначити на яку винагороду розраховує претендент, шукаючи ту чи іншу роботу.

Проте розмістивши своє резюме, не варто пасивно очікувати на відгук роботодавців, слід застосовувати різноманітні креативні підходи, які здатні зацікавити потенційних роботодавців.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також