Як зберігати часник

622 0

Ми у соцмережах:

Як зберігати часник

Часник краще зберігати в затемненому місці у відкритих коробках, контейнерах або полотняних мішечках. Оптимальна температура для озимого — від –2 до +2 градусів, а літній витримує і до +20 градусів. Ємності з часником повинні мати отвори для провітрювання.

У квартирі часник можна тримати у скляних банках — головками або зубками. Банки не закривають кришками і ставлять у сухе затемнене місце. Можна пересипати часник у банках сіллю, яка поглинатиме вологу.

Часник також можна зберігати в холодильнику протягом двох-трьох місяців. Псуванню зубків запобігатиме сіль або цибулиння, яким пересипають головки. Можна зберігати в холодильнику і часник, залитий олією. Для цього почищені зубки щільно укладають у стерилізовані банки, заливають олією так, щоб вона повністю покрила часник, і щільно закривають кришкою. Термін зберігання — близько трьох місяців. Часник при цьому не втрачає своїх властивостей, а олія-консервант набуває приємного аромату і присмаку і може бути використана для салатів, соусів та супів.

Також часник можна зберігати в морозильній камері: очищені зубчики покласти в поліетиленовий пакет. Термін зберігання — аж до появи нового врожаю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також