Напередодні Нового року у Рівненській області на полігоні ОК "Захід" для військовослужбовців, які залишаються там на свята, підготували розважальну програму. Їм співали колядки, бійці брали участь у спортивних змаганнях.
Напередодні Нового року у Рівненській області на полігоні ОК "Захід" для військовослужбовців, які залишаються там на свята, підготували розважальну програму. Їм співали колядки, бійці брали участь у спортивних змаганнях.
З яким настроєм мобілізовані зустрічають Новий рік на полігоні — бачила знімальна група Суспільного.
Військовослужбовців, які проходять навчання на полігоні оперативного командування "Захід", перед Новим роком приїхали привітати капелани.
- Святкові заходи важливі для людини, молитва важлива для людини. Людина живе не лише, щоб їсти й пити, душевні та духовні потреби в людини є. Вона прагне звершень, досягнень, цілей досягати. Тому такі заходи, я вважаю, потрібні, — розказав капелан навчального центру ОК "Захід" Володимир Ковальчук.
Зі слів військовослужбовця "Сокола", у нього є новорічний настрій.
- Нас ще зараз так добре підготовлюють під ці свята. Годують добре, кутя була смачна, давали щедро, від душі. Щоб новорічний настрій був, щоб відчулося, — поділився військовослужбовець "Сокол".
Зустрічає Новий рік в навчальному центрі і військовослужбовець Іван:
- Новорічний настрій є. Мусимо вчитися, тренуватися. Ялинку можна ставити, але без гірлянд, — розповів він.
Заступник командира навчального батальйону Андрій Огороднік додав, що на Новий рік військових відпускають у короткострокові звільнення, а також на зустрічі з рідними.
-Тих, хто має бажання зустрітися з рідними, які проживають неподалік, відпускають для заохочення, — пояснив він.
Для тих, хто не має можливості поїхати додому, організовують культурні заходи, зокрема, спортивні змагання.
- Для того, щоб морально й психологічно розвантажити наших військовослужбовців. У нас вже 12 змагання в цьому сезоні, — розповів військовослужбовець, співорганізатор змагань "Знахар".
Серед змагань були силові вправи, такі як штовхання БРДМ та перенесення колоди, а також вправи на витривалість: перетягування шини, човниковий біг з ящиками боєкомплекту.
- Я б хотів у всіх взяти участь [змаганнях — ред.], але мені сказали, що не можна. Я шину перетягував і так само шину перекочував. Що там, що там призові місця взяв, — зазначив військовослужбовець Владислав.