За роботу «тіньових» АЗС сплатять штрафи

1715 0

Ми у соцмережах:

За роботу «тіньових» АЗС  сплатять штрафи

За дев’ятьма протоколами, які склали поліцейські щодо діяльності незаконних АЗС, суд вже виніс рішення. Сума накладених штрафів становить 70 040 гривень.

За результатами проведених заходів і перевірок створеною в ГУНП мобільною групою із початку вересня поліцейські склали 29 адміністративних протоколів. До Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події внесено інформацію за 60 фактами, а за п’ятьма — до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відділ комунікації поліції Рівненської області повідомляє, що під час перевірок виявлених нелегальних АЗС працівниками поліції було припинено діяльність 24 об’єктів, решта зупинили господарювання самостійно після здійснення роз’яснювальної та профілактичної роботи, спрямованої за запобігання порушенням вимог чинного законодавства. Власники 15 таких об’єктів самостійно їх демонтували.

Крім цього, інформація про діяльність 18 АЗС не знайшла свого підтвердження.

Загалом на території Рівненської області припинено діяльність 136 нелегальних об’єктів із збуту нафтопродуктів. Заходи у протидії незаконній діяльності АЗС та торгівлі нафтопродуктами тривають.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також