За знайомим сценарієм

2076 0

Як це не прикро, але продемонструвавши цілком пристойний баскетбол, рівенський «Пульсар» знову обмежився лише однією перемогою у двох домашніх матчах. Щось подібне раніше було в іграх з «Миколаєвом» та «Львівською політехнікою». Цього разу усе повторилося в поєдинках з «Сумихімпромом».

Як це не прикро, але продемонструвавши цілком пристойний баскетбол, рівенський «Пульсар» знову обмежився лише однією перемогою у двох домашніх матчах. Щось подібне раніше було в іграх з «Миколаєвом» та «Львівською політехнікою». Цього разу усе повторилося в поєдинках з «Сумихімпромом». Суботню зустріч «Пульсар» провів досить впевнено. Як сказав по її завершенні Сергій Шемосюк, саме такою він хоче бачити свою команду у всіх матчах. Справу перемоги було вирішено ще за кілька хвилин до фінальної сирени, а тому наприкінці матчу змогли трішки пограти баскетболісти неосновного складу. У неділю все вирішувалося на останніх секундах. Як це найчастіше буває у цьому сезоні, у кінцівці «пульсарівці» виявилися слабшими за суперника (згадуються три поразки від львів’ян, а також нещодавній програш у Дніпропетровську). Крім того, варто відзначити провал, що трапився з нашою командою на останніх секундах третьої чверті, коли рівняни на рівному місці «привезли» собі шість очок. У повторному матчі злим генієм для нашої команди став сумський центровий Костянтин Тарасенко. Вже у першій чверті цей досвідчений гравець мав у своєму пасиві три фоли, але це не завадило дограти йому до кінця і набрати 26 очок. Якщо до влучності Тарасенка додати ще й 47 очок братів Кривичів, то у результаті й отримаємо перемогу гостей. Що ж ми тепер маємо? За очками «Пульсар» ділить 10-11 місце з вознесенським «Возко» — головним нашим конкурентом у боротьбі за виживання. Наступні шість матчів «Возко» проведе проти львів’ян, дніпрян та сумчан; «Пульсар» зіграє з «Азовмашем», БК «Київ» та «Росавою». Треба сподіватися, що у цих поєдинках рівняни наберуть очок принаймні не менше за вознесенців. Тоді все буде вирішуватися у заключному турі, коли команди зіграють у Вознесенську між собою і «Пульсару» буде достатньо однієї перемоги. Але усе це не більш ніж прогноз, котрий, як відомо, справа невдячна. Цих вихідних «Пульсар» приймає чемпіона та одноосібного лідера суперліги клуб «Азовмаш». Початок матчів, як завжди, о 17.00 та 14.00.