![Закохані і щасливі - у березні на Рівненщині побралися 415 пар!](/img/650/zakokhani-i-shchaslivi-u-berezni-na-rivnenshchini-_20230409_3838.jpg)
Як і раніше, часто одружувались військові. А чимало молодят одягнулися у вишиванки.
- Крім того, в області одружувались і з іноземцями. У березні зареєстрували 10 таких шлюбів. Тим часом рекордсменом за кількістю одружених залишається Рівненський відділ ДРАЦС: тут побралися 165 пар, - розповів голова ОВА Віталій Коваль. - Нагадаю, на сьогодні процедуру укладання шлюбу спростили – закохані можуть одружитися у той же день, коли подали заяву. І це стосується не лише військових, а й усіх бажаючих.
![](/images/IMG_20230409_123340_496.jpg)
![](/images/IMG_20230409_123340_678.jpg)