Запаси масок та ліків Рівненщини оновлюються щодня

1266 0

Ми у соцмережах:

Запаси масок та ліків Рівненщини оновлюються щодня

Сьогодні мережа «Тетрамед» повідомляє про наявність 4800 захисних медичних марлевих масок, а також 9 тис. антисептиків та 11 тис. жарознижувальних препаратів в аптечних закладах, розташованих у м. Рівне та у 8 районах області.

Упродовж дня у мережу «Рівнеліки» по м. Рівне та по області доставлять респіратори типу «Пелюсток» та респіратори-напівмаски класу FFP2 у кількості 1700 шт. Також по мережі наявні 2,6 тис. антисептиків та понад 4 тис. антибіотиків та жарознижувальних препаратів різних форм випуску та різного складу.

Мережа аптек «ВІСА» звітує по наявність 4900 масок в аптеках Рівного, ще 7 тис. очікується уродовж дня. Антибіотиків та жарознижувальних лікарських препаратів є близько 3 тис.

Мережа «Рівнефармація» має наразі близько 800 масок в обласному центрі та районах регіону та антисептики для рук аптечного виробництва в достатній кількості.

Також наявні марлеві захисні маски і по інших мережах та окремих аптечних закладах, але вже у меншій кількості. Також деякі проблеми є з надходженням таблетованих форм парацетамолу. Аптечні заклади постійно здійснюють пошук для замовлення цього виду жарознижувальних засобів, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також