Заради Херсону рівненські актори зіграють рок-оперу «Біла ворона»

1194 0

Ми у соцмережах:

Заради Херсону рівненські актори зіграють рок-оперу «Біла ворона»

Рівне по-своєму долучиться до щорічного херсонського фестивалю "МЕЛЬПОМЕНА ТАВРІЇ 2022". Так само вчинять театри й по інших містах.

Російська агресія зробила неможливим провести традиційний театральний фестиваль у Херсоні. Втім, рівненські актори все одно вирішили грати - щоб підтримати своїх колег на окупованій території і підняти дух українців.

 - Новини Херсону останнім часом сумні-сумні...  Але ми звикли шукати в усьому промінь сонця, як і херсонці. Саме тому у червні ми долучаємось до щорічного херсонського фестивалю "МЕЛЬПОМЕНА ТАВРІЇ 2022". З очевидних причин, 24-ий за ліком фест пройде поза Херсонський театр імені Миколи Куліша але у 25 містах 7 країн світу!!! Театри-учасники показуватимуть вистави на своїх рідних сценах під егідою та в загальній афіші фестивалю.  На нашій сцені 19 червня о 16.00 у рамках Мельпомена Таврії відбудеться показ рок-опери "Біла ворона", - повідомив колектив Рівненського облмуздрамтеатру на сторінці закладу у фейсбуці.

Квитки на виставу можна придбати як у касі театру, так за посиланням https://widget.kontramarka.ua/.../widg.../widget/event/60858


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також