Жіноча команда БК «Рівне» здобула чергову перемогу

666 0

Суботній вечір видався вдалим для баскетбольного клубу «Рівне». Услід за чоловічою командою, жіноча БК «Рівне» також здобула перемогу.

Суперницями рівнянок були баскетболістки київського «Динамо-НПУ».

Гра проходила з перемінним успіхом, однак на велику перерву команди пішли за рахунку 33:41 на користь киянок.

Після перерви рівнянки додали агресивності, почали частіше влучати у кошик і перед четвертою десятихвилинкою вирівняли рахунок — 52:52.

Вирішальною у грі стала остання чверть. До фінального свистка точилася рівна боротьба, але рівнянкам вдалося наприкінці відірватися у рахунку від суперниць і здобути вкрай необхідну перемогу — 70:66.

Найрезультативнішими у складі нашої команди стали Анастасія Кучерьонок (25 очок), Тетяна Гаврильчик (19 очок + 10 підборів) та Вікторія Шматова (14 очок).

Завтра відбудеться повторна гра. Початок о 15.00.