Зникнення “Вереса”: Хахльов прокоментував чутки

2546 0

Ми у соцмережах:

Зникнення “Вереса”: Хахльов прокоментував чутки

Керівництво рівненського “Вереса” прокоментувало чутки навколо того, що команда може назавжди залишитися у Львові та змінити назву.

 Нагадаємо, кілька всеукраїнських видань поширили інформацію, що у наступному сезоні “Верес” може стати “Галичиною”.

Олексій Хахльов, президент НК «Верес»:


- Довіра, дія, результат - такі три основні принципи ми декларували від першого дня відродження «Вереса». В основі успіху будь-якої справи лежить - довіра. За три роки новітньої історії ми неодноразово доводили, що діємо в інтересах нашого клубу і розвитку футболу. Разом з «Лімо» і почесним президентом клубу Богданом Йосиповичем Копитком ми збудували сильний клуб, який показує хороший спортивний результат і може слугувати взірцем партнерства громади, бізнесу і влади. Переконаний, що довіра між членами клубу і керівництвом має бути основою співпраці й надалі. Тому з усією серйозністю і відповідальністю хочу сказати: «Верес» - це рівненський клуб. Все інше, це цілеспрямовані інформаційні атаки на наш народний клуб. Метою яких є зупинити наш розвиток, знищити наш успіх. Але ми переможемо, бо тільки разом - ми сила!

Богдан Копитко, почесний президент «Вереса»:

- Мені особисто дивно читати про нібито перейменування «Вереса». Народний клуб «Верес» - це унікальна історія успіху, з цілою армією відданих уболівальників по всій Україні. Щоб ця історія так само успішно продовжувалась, потрібно ще сильніше і відданіше підтримувати команду та докласти всіх можливих зусиль для якнайшвидшої реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також