Знову — 1:2

1783 0

Знову — 1:2

Важко якось футболістам «Вереса» дається старт нового сезону. Спочатку в рівній боротьбі вони програли «Карпатам-2» — 1:2, а минулої неділі з аналогічним рахунком поступилися івано-франківському «Спартаку-2». І тепер, маючи в активі нуль очок, ділимо з «Нафтовиком» останнє місце.

Важко якось футболістам «Вереса» дається старт нового сезону. Спочатку в рівній боротьбі вони програли «Карпатам-2» — 1:2, а минулої неділі з аналогічним рахунком поступилися івано-франківському «Спартаку-2». І тепер, маючи в активі нуль очок, ділимо з «Нафтовиком» останнє місце. За словами тренерів команди, «вересівці» знову не реалізували півдесятка голевих моментів. У господарів з реалізацією справа була кращою, принаймні на 5-й та 67-й хвилинах. Гол престижу наш Андрій Герус забив, коли все вже було у матчі ясно — на 89-й хвилині. На думку наставника рівнян Павла Іванчова, не кращим чином у цьому матчі зіграв Андрій Левчук, а тому вже в найближчому матчі у нас на воротах буде молодий голкіпер з Луцька. Також у складі «Вереса» незабаром має з’явитися новий нападник. Чого варті ці новачки, більш-менш можна буде розібратися у суботу в кубковому матчі проти хмельницького «Поділля», початок гри о 17.00. Результати інших матчів 2-го туру: «Буковина» — «Карпати-2» — 1:2, «Динамо-3» — «Нафтовик» — 2:0, «Енергетик» — «Нива» — 1:1, «Факел» — «Чорногора» — 1:1, ФК «Бершадь» — «Рава» — 0:0, «Освіта» — «Оболонь-2» — 3:0.