Знову шукали на дорогах ями

344 0

Управлінням патрульної поліції в Рівненській області спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Рівненській області, ДП «Рівненський облавтодор», комунальних та інших зацікавлених організацій проведено весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі та залізничних переїздів міста Рівного та області.

Його метою є визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів і залізничних переїздів після закінчення зимового сезону та підготовки їх до літнього періоду.

За результатами обстежень направлено 72 вимоги (приписи) на усунення недоліків, приведення вулично-дорожньої мережі у відповідність до вимог правил, норм та стандартів з безпеки дорожнього руху, покращення організації дорожнього руху. За порушення правил утримання доріг та вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд, нормативів з обладнання місць виконання ремонтних робіт, невиконання приписів Національної поліції тощо за результатами проведення огляду складено 62 адміністративні матеріали на посадових та інших осіб згідно з чинним законодавством.

Про недостатній стан утримання доріг та вулиць, невжиття ефективних заходів з усунення недоліків, що негативно впливають на безпеку дорожнього руху направлено 9 інформацій, в тому числі проінформовано Рівненську обласну державну адміністрацію,  міського голову Рівного, Службу автомобільних доріг у Рівненській області. Було встановлено, що загальна площа дорожньої мережі області, яка уражена ямковістю і потребує ремонту становить 298262 м2. Дорожньо-комунальні організації постійно проводять роботи по ліквідації ямковості. Вже виконано ремонту дорожнього покриття на площі 62272 м2, але це явно недостатньо з огляду на загальну площу ямковості.

Обстежили 119 залізничних переїздів Укрзалізниці,  серед яких було виявлено ряд недоліків, які негативно впливають на безпеку дорожнього руху, на залізничних переїздах. За порушення правил утримання залізничних переїздів складено 5 адмінматеріалів, видано 6 вимог (приписів) на усунення виявлених недоліків, повідомляє патрульна поліція Рівненської області та запевняє, що й надалі контролюватиме та стежитиме  за станом утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також