«Золото» Назаренка

1962 0

Чемпіонат України з плавання пройшов у Харкові. Найвдаліше серед рівнян виступив Дмитро Назаренко, який виборов єдине для нашої області «золото» (400 м комплексним плаванням). Крім того, в активі Дмитра срібна медаль на 200 м брасом та бронзова — на 200 м «комплексом».

Чемпіонат України з плавання пройшов у Харкові. Найвдаліше серед рівнян виступив Дмитро Назаренко, який виборов єдине для нашої області «золото» (400 м комплексним плаванням). Крім того, в активі Дмитра срібна медаль на 200 м брасом та бронзова — на 200 м «комплексом». Інша вихованка тренера Сергія Воронцова Ганна Харитоненко на 400 м «комплексом» стала другою, а на 800 м вільним стилем та 200 м на спині виборола бронзові медалі. Ще дві бронзові медалі мають вихованці тренера Світлани Волошиної Андрій Волошин та Анна Хлістунова, відповідно, на 200 м брасом та 400 м «комплексом». Цікаво, що разом з Хлістуновою на п’єдесталі стояли Яна Клочкова та Ганна Харитоненко. Отож юні рівнянки вже тіснять імениту плавчиху. Також на чемпіонаті непогано виступили Антон Сачук, Сергій Остапюк та Микола Гончарук. Окремо у Харкові проходила першість у молодшій віковій групі. Там дві золоті медалі дісталися Волошину і три (золота, срібна та бронзова) — Хлістуновій. За підсумками харківських змагань були відібрані плавці до різних збірних. Дмитро Назаренко у складі дорослої команди поїде на чемпіонат Європи до Мадрида, а Андрій Волошин та Анна Хлістунова — на юніорську першість Європи — до Лісабону. На змаганнях у Харкові також були підведені результати за виступом спортшкіл. Серед 41 ДЮСШ рівенська друга школа посіла шосте місце, третя спортшкола — тринадцяте. Команда Рівенської області була другою після луганців у другій групі команд.