![рейди тривають](/img/650/zupinili-vantazhivku-z-dubami-ta-zatrimali-lisorub20200123_2899.jpg)
Обидва випадки сталися у Костопільському районі.
Працівниками Костопільського відділення поліції спільно з працівниками лісової охорони ДП «Костопільський лісгосп» зупинили вантажний автомобіль ЗІЛ 130, який перевозив колоди дубів. Під час перевірки документів виявлено, що лісопродукція навантажена на автомобіль відрізняється від тієї, яка вказана в супровідних документах. Автомобіль відправили на штрафмайданчик. Проводяться слідчо-оперативні дії.
А під час рейду працівники державної лісової охорони ДП «Костопільський лісгосп» в Мащанському лісництві поблизу дачного масиву «Борковський» затримано особу, яка вчинила незаконну порубку. Чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності.