Звички, які погіршують здоров’я нирок

1416 0

Ми у соцмережах:

Звички, які погіршують здоров’я нирок

Фахівці склали перелік найбільш небезпечних для здоров’я нирок звичок.

Прийом знеболювальних ліків. Нестероїдні протизапальні препарати здатні стати порятунком від болю, але звичка приймати ліки з будь-якого приводу заподіює шкоди ниркам: цей орган-фільтр просто не справляється з повним очищенням від компонентів цих засобів, що виділяються в процесі засвоєння.

Солона їжа. Постарайтеся додавати менше солі в страви, рекомендують лікарі. Велика кількість солі в раціоні стає причиною підвищення кров'яного тиску, а для нирок це справжній удар.

Багато м'яса. Зловживання тваринним білком збільшує кислотність крові, при якій підвищується ризик ацидозу — процесу, коли нирки не справляються зі своєчасним виведенням кислоти. М'ясо має становити не більше чверті їжі в тарілці, потрібно їсти більше овочів, фруктів і каш.

Недостатнє вживання води. Проста чиста вода без газу і цукру повинна становити 50% всієї рідини у вашому раціоні. Якщо в ньому переважають пакетовані соки і газовані напої, а також різноманітні коктейлі, нирки можуть постраждати.

Поганий сон. За словами вчених, функція нирок регулюється циклом сну, і тільки досить тривалий сон допомагає їм справлятися з навантаженням. Якщо ви погано або мало спите, значить, ваші нирки працюють у посиленому режимі. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також