Лісники врятували від переохолодження двох чоловіків у лісі на Рівненщині

2 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

На Рівненщині відзначили працівників ДП «Ліси України», які разом із поліцейськими розшукали двох людей, що заблукали в лісі та ледь не замерзли.

Героями стали майстри лісу Єльнівського лісництва Клесівського надлісництва — Ігор Кибукевич, Руслан Борисовець і Самуїл Кибукевич. Вони кілька годин разом із поліцією шукали двох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон, але збилися з дороги в лісі.

Пошуки тривали з 9:00 до 17:00. Заблукалих знайшли між селами Єльно та Грабунь у Сарненському районі. Це були 23-річний мешканець Луцька та його 33-річний знайомий. Чоловіки були сильно змерзлі та виснажені.

Їх вивели з лісу, укрили термоковдрами та доправили до лікарні. Медики діагностували відмороження. Самі врятовані подякували лісникам і зізналися, що не думали про можливі наслідки свого вчинку.

За допомогу у пошуках подякувала й поліція. Нагороди лісникам вручив начальник поліції Рівненщини Віктор Шаїнський. Він подякував їм за професіоналізм та роботу заради безпеки людей.

Ігор Кибукевич працює в лісовому господарстві з 2015 року. Каже, що ситуація була складною, адже рахунок ішов на години.

Руслан Борисовець у професії з 2014 року. За його словами, взимку такі пошуки значно небезпечніші, ніж у теплу пору.

Самуїл Кибукевич працює в лісі з 2017 року. Він зізнається, що пошуки були стресовими, але головне — людей вдалося врятувати.

Поділитися цією статтею