534 0

Найбільше нагород на престижних змаганнях наші воїни здобули у плаванні.

Успіхами українських воїнів-спортсменів  поділився у соцмережах Сергій Подолін з Рівненської ОВА:

- 36 медалей, 22 з них – золоті. І кожен учасник команди з нагородою.

Такі попередні результати ветеранських змагань United States Air Force and Marine Corps Trials 2024, які проходять в Лас-Вегасі.

Найбільше нагород наші воїни здобули з плавання – 26 медалей. По одному “золоту” – у змаганнях з волейболу сидячи та з велоспорту, ще 6 золотих та срібних медалей українська команда виборола у змаганнях з пауерліфтингу. І чергова золота медаль – у змаганнях з кульової стрільби.

Військослужбовець, який лікувався у  Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни Євген Федосєєнко здобув 3 золота та одне срібло з плавання. За результатами турніру в кульовій стрільбі першість також за українцями, а Євген посів 4 місце. На черзі - змагання з легкої атлетики, бігу, стрільбі з лука та регбі на візках, тож вболіваємо за наших воїнів.

Нагадаю, що у складі збірної - 30 українських ветеранів та військовослужбовців.

Україна нині перша в естафеті. Наші ветерани – живий дух, сила і незламність.