Кутовий

ВОЛЕЙБОЛІСТКИ «РЕГІНИ» у черговому турі приймали останню команду вищої ліги донецьку «Медіку-ШВСМ». ::: РІВНЯНКА КАТЕРИНА ДОМБРОВСЬКА стала переможницею юніорського чемпіонату України з вільної боротьби. ::: ЮНІ КВАСИЛІВСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ повернулися з міжнародного турніру, що проходив у Луцьку за участю спортсменів України, Білорусі та Польщі ::: У ЧЕМПІОНАТІ РІВНОГО З МІНІ-ФУТБОЛУ команди перетнули екватор...

3 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

ВОЛЕЙБОЛІСТКИ «РЕГІНИ» у черговому турі приймали останню команду вищої ліги донецьку «Медіку-ШВСМ». І хоча особливих проблем у рівнянок не виникло, втім, одну партію у двох зустрічах вони все ж програли — 3:0, 3:1. 9-10 листопада «Регіна» гратиме у Черкасах проти одного з лідерів ліги клубу «ЧІПБ-Круг».

РІВНЯНКА КАТЕРИНА ДОМБРОВСЬКА стала переможницею юніорського чемпіонату України з вільної боротьби. У півфіналі у ваговій категорії до 59 кг рівнянка виграла у бронзової призерки чемпіонату світу Наталії Синишин. Одразу після чемпіонату України Катерина також перемогла на турнірі у Польщі.

ЮНІ КВАСИЛІВСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ повернулися з міжнародного турніру, що проходив у Луцьку за участю спортсменів України, Білорусі та Польщі. У підсумку квасилівці Ігор Ошманін та Ірина Сидорук у своїх категоріях стали переможцями змагань. Ще двоє вихованців тренерів Дмитра та Миколи Кобів — Анастасія Лопуга та Богдан Хомич — здобули бронзові медалі.

У ЧЕМПІОНАТІ РІВНОГО З МІНІ-ФУТБОЛУ команди перетнули екватор. Лідирує у змаганнях команда «Літа» — 13 очок (5 матчів), стільки ж очок, але на гру більше має ДЮСШ №4; 12 очок (5 матчів) у команди «Ощадбанк-Рівень». Нагадаю, що участь у турнірі беруть 10 колективів, 8 з яких по завершенні чемпіонату розіграють Кубок міського голови Рівного.

В АМАТОРСЬКІЙ БАСКЕТБОЛЬНІЙ ЛІЗІ фінішував перший етап. Після семи матчів лідирує команда університету «Україна» — 14 очок, по 12 очок у «Лавісса» та «Будсервісу». Найкращим бомбардиром турніру на цей момент є екс-«пульсарівець» Іван Бартош. Наступний етап АБЛ стартує у лютому.

ФЕСТИВАЛЬ ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ в рамках обласної Спартакіади держслужбовців пройшов у Рівному. Представники 15 команд мірялися силами у більярді, настільному тенісі, шахах та шашках. У підсумку в змаганнях з більярду перемогла команда Кузнецовського міськвиконкому, з настільного тенісу — Корецької райдержадміністрації, з шашок та шахів — Зарічненської райдержадміністрації. Разом з тим у загальному заліку найсильнішими виявилися службовці облдержадміністрації.

ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ВАЖКОАТЛЕТ МИХАЙЛО НЕСТЕРЧУК виборов бронзову медаль на чемпіонаті України серед кадетів, що проходив у Кіровограді. Близькими до п’єдесталу були ще два вихованці тренера Володимира Гордійчука — Роман Василевський та Олександр Довгалець.

ОЛЕГ ОМЕЛЬЧУК на чемпіонаті України з кульової стрільби, що проходив у Львові, у вправі МП-6 виборов золоту медаль, показавши результат, вищий за норматив майстра спорту міжнародного класу. Готував спортсмена тренер Сергій Бондар.

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ З ТУРИСТИЧНОГО БАГАТОБОРСТВА пройшов у лісі біля Оржева. У підніманні гирі у своїх вікових категоріях перемогли дубровиччанин Сергій Торчило та рівнянин Сергій Ковальчук. У згині-розгині рук в упорі лежачи виграли Ірина Власик (Оржів) та Ірина Дрозд (Рівне). Смугу перешкод найшвидше подолали рівняни Дмитро Гайко та Ірина Дрозд. У «дартсі» перемогли інші рівняни Юлія Дубік та Віктор Гудима.

ФЕСТИВАЛЬ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ пройшов у Києві. Срібну та бронзову медалі на 50-метрівці, відповідно, на спині та брасом виборов рівнянин Володимир Сердюк. Готував спортсмена директор СДЮШОР з плавання Петро Петришин.

Поділитися цією статтею