А іноземці тим часом прийшли в редакцію Радивилівської районної газети, звісно, не для того, щоб дати інтерв’ю, а… продати журналістам посуд — дешеві підробки відомих фірм. Саме неподалік редакції іноземців затримали працівники міліції.
— Ми не сподівались, що ви нас так швидко затримаєте! В інших містах ми працювали добу, ніхто на нас і уваги не звертав! — заявив один із іноземців оперативникам.
Затримані поводилися дуже нервово, а потім зізнались, як саме «працювали». Вони обирали державні установи, пропонували чиновникам купити посуд. Люди виходили дивитися на товар, залишаючи свої кабінети відчиненими. Доки один «продавець» показував посуд, інший обкрадав кабінети, забираючи сумочки, гаманці та мобільні телефони.
— У салонах ВАЗів ми знайшли посуд та ножі. Орієнтування по затриманих надіслали не лише в обласний відділ карного розшуку, а й колегам із сусідніх областей. Першими відреагували правоохоронці з Кременецького району Тернопільської області. Вони одразу приїхали до нас. З’ясувалось, що затримані нами громадяни Молдови побували в Кременецькій райдержадміністрації — доки один намагався продати посуд, інші — »прихопили» кілька сумочок та мобільних телефонів. Затриманих забрали у Тернопільську область, де й перевірять на причетність до скоєння низки злочинів, — повідомив «РВ» начальник Радивилівського райвідділу міліції Віталій Чубаєвський.





