На Макарова — нова церква, а на Київській — швейне підприємство

На розі вулиць Макарова і Пржевальського буде збудовано церкву святого Стефана. На прохання релігійної громади Української автокефальної церкви депутати міськради погодилися виділити землю під новий храм.

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Єпархія Української православної церкви теж планувала збудувати на вул. Буковинській новий храм — Борисо-Глібську церкву. Але, вочевидь, з цим поки доведеться зачекати, оскільки цей район ще не забудований і навіть не розроблений генплан його забудови. Тож якщо зараз почати будівництво, на думку депутатів міськради, пізніше можуть виникнути труднощі з майбутнім розташуванням інших будівель і з проїздом транспорту.

А на вул.Київській сесія міськради з другої спроби таки віддала 67 соток землі підприємцю, який планує збудувати тут нове підприємство з пошиття одягу.

— Для виробництва це невелика площа, оскільки на ній потрібно розмістити склади, цехи, комунікації, — каже перший заступник міського голови Олексій Хмилецький, — Тож нехай підприємець працює, створює для міста нові робочі місця. Він збирається шити одяг для військових, міліції, служб охорони.

Поділитися цією статтею