Пан Бойко очолював обласну дитячу лікарню з червня 2005 по вересень 2006 року. Після цього за рішенням суду на цій посаді, незважаючи на незадоволення колективу, було поновлено колишнього головного лікаря Михайла Томицького. А п.Бойка переведено на посаду заступника начальника обласного управління охорони здоров’я з питань материнства і дитинства. Однак у п.Томицького навесні закінчиться контракт, тож питання про призначення головного лікаря знову набуло актуальності.
— Наскільки мені відомо, контракт у п.Томицького закінчиться 30 травня наступного року, — каже п.Бойко, — зважаючи на його пенсійний вік і проблеми зі здоров’ям контракт з ним, гадаю, ніхто продовжувати не буде. Я вже пройшов усі необхідні погодження і співбесіди для того, щоб повернутися на цю посаду.




