Протягом усієї зустрічі рівняни висіли на хвості у суперника. Максимум, на що спромігся «Хімік», це відірватися на 12 очок у третій чверті. Але підопічні Михайла Переверзія, ведені вперед досвідченим Дмитром Брянцевим (у підсумку він набрав 22 очки), не здавалися. І за три з половиною хвилини до завершення гри «Пульсар» навіть перемагав з різницею в одне очко — 59:58. Та судячи з усього, цей ривок на початку заключного періоду забрав у нашої команди занадто багато фізичних та моральних сил. Протягом наступних трьох хвилин «пульсарівці» не набрали жодного очка, пропустивши при цьому сім. Як підсумок, «Хімік» переміг — 67:62.
Після матчу тренери команд поділилися своїми враженнями від гри з южненськими журналістами (версія офіційного сайту ФБУ).
Михайло Переверзій, старший тренер команди «Пульсар»:
— Грою я незадоволений, тому що навіть ті гравці, які були в нас у строю, не показали того баскетболу, якого ми від них чекаємо. Скоріше за все, причина в тому, що нас переслідує низка травм — нещодавно прооперували Павла Улянка, була досить тяжка операція на руці. Струс мозку отримав Ілля Шемосюк в останній грі, травмоване коліно в Артимовича, запалений «ахілл» у Дятловського і досить неприємна травма у Роми Гуменюка, що також вплинуло на результат. Десь взяв на себе гру Дмитро Брянцев, але цього виявилося недостатньо. Було безліч прикрих помилок, не була як слід організована гра у нападі. Ні Захожий, ні Рябінін не змогли організувати ту гру, до якої ми готувалися. Анатолій Дубнюк у черговий раз не зміг узяти на себе тягар лідерства, допомогти команді. Увесь цей набір причин дав нам такий результат — ми не змогли до кінця дограти, хоча в кінцівці був рахунок рівний, у цей момент потрібно було забити, але ніхто не зміг. Крім того, була слабка, як для нас, реалізація триочкових кидків. Якщо Дмитро Дятловський забив з дев’яти два — це абсолютно не його снайперський результат.
Олівер Поповіч, головний тренер БК «Хімік»:
— Виявилось, що у нас проблеми налаштуватися на таку команду, як, припустимо, Рівне. Крім того, цього тижня були проблеми з травмами у наших гравців. Але в будь-якому разі, так, як сьогодні, грати не можна. Я незадоволений грою, окрім третьої чверті, де нам забили тільки 10 очок, віддачею деяких гравців я також незадоволений. Не можу сказати, що в захисті добре зіграли. Грали без концентрації. Такі ігри найважчі, коли суперник приїжджає неповним складом, як сьогодні — було 8 гравців, без основних виконавців. Усі думають, що легко виграємо, але так дуже рідко буває.
Наступний матч «Пульсар» проведе у Рівному, 14 березня він прийматиме лідера суперліги маріупольський «Азовмаш», початок зустрічі о 16.00.





