УБОЗ чекає повідомлень про хабарників

Розпочалася вступна кампанія-2009. Працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області на період підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників навчальних закладів організували відпрацювання пунктів тестування з найбільш складних або престижних дисциплін, при цьому головні зусилля спрямовували на викриття фактів хабарництва та корупційних діянь з боку освітян-посадовців.

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Розпочалася вступна кампанія-2009. Працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області на період підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників навчальних закладів організували відпрацювання пунктів тестування з найбільш складних або престижних дисциплін, при цьому головні зусилля спрямовували на викриття фактів хабарництва та корупційних діянь з боку освітян-посадовців. За словами працівників цього підрозділу, цьогоріч поки що жодних порушень під час тестувань не виявлено.

Правоохоронці закликають громадян повідомляти про будь-які протизаконні дії за телефоном «гарячої лінії»— 8 (0362) 621-199.

Поділитися цією статтею