Учора ввечері на вулиці Степана Бандери патрульні виявили дорожньо-транспортну пригоду. Як виявилося, 41-річний водій Mercedes-Benz на перехресті нерівнозначних доріг не надав перевагу в русі автомобілю Mitsubishi Outlander під керуванням 39-річного водія. Автівки отримали механічні пошкодження, але, на щастя, ніхто не постраждав.
– Під час спілкування з учасниками ДТП інспектори виявили у керманича Mercedes-Benz ознаки наркотичного сп’яніння, а у водія Mitsubishi Outlander – ознаки алкогольного. Обидва водії відмовилися від проходження огляду, – кажуть у патрульній поліції Рівненщини.
Водій Mitsubishi Outlander отримав протокол за керування у стані сп’яніння. А от на водія Mercedes-Benz патрульні склали аж чотири адміністративні матеріали:
– за керування у стані сп’яніння, вчинене повторно протягом року;
– за керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування;
– за керування без відповідних документів;
– за порушення ПДР, що спричинило ДТП.






