У Клевані чоловік із бронюванням заявив, що його побили службовці ТЦК

2 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

У Рівненському районі поліція розслідує обставини інциденту між військовослужбовцями ТЦК та 41-річним мешканцем селища Клевань. Дізнавачі відкрили кримінальне провадження за фактом умисного легкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 125 КК України).

Як повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області, події розгорталися ввечері 27 лютого на автодорозі «Устилуг-Луцьк-Рівне». Близько 17:00 до поліції зателефонувала жінка та розповіла, що бачить невідомого чоловіка, який скаржиться на тілесні ушкодження та газовий балончик, розпилений в обличчя. Він відмовлявся від виклику «швидкої».

На місце прибув екіпаж патрульної поліції. Правоохоронці викликали медиків, однак до їхнього приїзду чоловік написав пояснення, що від заяви відмовляється та меддопомоги не потребує. Водночас він детально описав обставини.

Біля нього зупинився мікроавтобус, звідки вийшли співробітники ТЦК та зажадали документи.

Чоловік, маючи бронювання до липня 2026 року, відмовився їх показувати, оскільки вважає, що такі повноваження має виключно поліція.

За його словами, військові розпилили йому в очі газ із балончика та силою помістили до автомобіля.

Лише з’ясувавши наявність броні, його відпустили.

Після цього чоловік попросив патрульних відвезти його додому, і поліцейські, проявивши турботу, доставили його службовим авто.

Того ж дня близько 19:00 потерпілий самостійно викликав швидку. Медики попередньо діагностували забій грудної клітки та попереку та госпіталізували його для обстеження.

4 березня чоловік прийшов до відділення поліції №1 (Рівне) та офіційно написав заяву про нанесення тілесних ушкоджень працівниками ТЦК. У межах кримінального провадження дізнавач вручив йому направлення на судово-медичну експертизу. Наразі триває перевірка викладених фактів.

Поділитися цією статтею