Їхав дорогою п’яним на електросамокаті

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Учора у Сарнах на вулиці Миколи Амосова інспектори зупинили чоловіка на електросамокаті Kugoo, який здійснював небезпечні маневри на дорозі.

Під час спілкування з 44-річним чоловіком поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння провели інспектори на місці зупинки за допомогою газоаналізатора Alcotest Drager. Результат огляду — 1,70 проміле, що значно перевищує допустиму норму.

На водія патрульні склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Патрульна поліція Рівненщини нагадує: електросамокат — це повноцінний транспортний засіб. Керування ним у стані сп’яніння так само небезпечне, як і автомобілем, та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді.

Штраф за керування електросамокатом у стані спʼяніння — 17000 грн та позбавлення права керування транспортними засобами строком на рік.

Поділитися цією статтею