Автостанція «Чайка» поки працюватиме, бо для будівництва нової треба колосальні гроші

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Обласна влада провела перемовини із адміністрацією автостанції «Чайка», яка мала припинити свою діяльність.

Як розповів начальник Управління інфраструктури та промисловості ОДА Федір Мисюра, керівництво автостанції пішло на співпрацю, тому автостанція продовжить роботу на невизначений термін:

Поки все лишиться як є і працюватиме у звичному режимі. Не можу зараз сказати, на скільки це буде довго. Автостанція – це важливий об’єкт і не так легко його замінити. Зараз ми шукаємо різні рішення та шляхи виходу з ситуації. Перший – це перенаправити усі маршрути через автовокзал, що на вулиці Київській. Другий варіант – це розділити маршрути між залізничною і центральною автостанціями. Тобто, щоб міжміські маршрути базувалися на вулиці Київській, а приміські – на станції поблизу залізничного вокзалу. Третій варіант – побудувати нову автостанцію в районі льонокомбінатського кільця. Однак цей варіант дуже затратний. Попередній кошторис будівництва склав 33 мільйони гривень. Виходиться так багато, бо там доведеться переносити комунікації, тролейбусні опори та повністю реконструювати уже існуюче кільце. Станом на зараз місто Рівне не готове витрачати такі великі суми, бо війна з’їдає весь бюджет.

Читайте також по темі: Зачиняється легендарна автостанція «Чайка»

Кінець «Чайки»: що буде на місці автостанції?

Поділитися цією статтею