Електронний квиток обійдеться Рівному в 10-15 мільйонів – Миронюк

Рівне усерйоз взялося за концепцію впровадження єдиної електронної системи обліку готівки в транспорті. Вона більш відома як електронний квиток.

1 хв. читання

Заради неї міський голова Володимир Хомко їздив до Естонії. Однак до цього часу ніхто не розкрив жодних деталей впровадження електронного квитка.

Дещо розкрив таємницю начальник управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк.

Ось ключові тези чиновника, які він озвучив на бюджетній комісії депутатам:

Є наміри у першому кварталі наступного року запроваджувати електронний квиток у міському транспорті. Єдине, що його запуск потребує додаткових грошей. Приблизні обрахунки говорять, що потрібно не менше ніж 10-15 мільйонів гривень. Якщо з міського бюджету зможуть таку суму виділити, то електронний квиток запрацює.

Найбільш примітивна система електронного квитка діє у Тернополі. Що вона дала? Влада після її запровадження змушена була підняти тариф на проїзд у тролейбусі з 4 гривень до 8. Вартість проїзду в маршрутках різко зросла з 5 до 9 гривень. Цього ми й боїмося. Для запровадження системи усі документи з нашого боку вже готові.

Поділитися цією статтею