
– Українські жінки, які вони? Я впевнений, що найкращі у світі! Мами, дружини, подруги, в повсякденні і в святі, в щасті і в біді. Нехай світлини на виставці принесуть Вам трішки радості та посмішки на Ваших вустах, а Ваші очі нехай ніколи не бачать біди, – так відгукнувся про захід фотомитець Олександр Харват.
У календарі та на виставці розміщені світлини саме Олександра Харвата, а вірші – Лариси Андріяшевої та Світлани Сапожнікової. У програмі презентації – лунатимуть пісні волонтерки Христина Панасюк, гратиме гурт скрипалів «Con Amore».
В експозиції також розміщені світлини автора з лінії фронту Донецької та Луганської областей проекту «Війномир’я».
Координатор проекту – Вікторія Шинкаренко, підтримка – Будинок Ветеранів Рівне. Початок презентації – о 16-й годині у холі, що на другому поверсі Рівненсько обласної універсальної наукової бібліотеки.






