У ДТП на Дубенщині одна людина загинула, ще четверо травмувались

Смертельне зіткнення легковика та мікроавтобуса сталося на трасі «Київ-Чоп» поблизу села Дібрівка вчора, 28 листопада.

1 хв. читання

Як зазначають у поліції, 23-річний водій автомобіля «Mitsubishi Galant», житель села Великий Мидськ Костопільського району виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з автомобілем «Volkswagen Transporter», яким керував 37-річний житель села Тернове Закарпатської області. 

Травмованого водія легковика госпіталізували у лікарню, утім, від отриманих травм він помер у реанімаційному відділенні. 

Також у ДТП травмувались водій мікроавтобуса та троє пасажирів – 30-річна дружина водія, їхній 18-річний односелець та 33-річна жінка,з Чернігівської області. Наразі всі четверо перебувають у Дубенській ліікарні. 

 

Поділитися цією статтею