За даними слідства, у 2022 році колишній керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області безпідставно повернув білоруському підряднику банківську гарантію на майже 7,5 млн грн, хоча компанія не виконала умов договору щодо будівництва Північної об’їзної Рівного. Про це повідомили в обласній прокуратурі.
– Унаслідок цього держава втратила можливість стягнути кошти до бюджету.
Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді застави 499 200 грн. Також його звільнено із займаної посади.





