16-річний здолбунівський штангіст встановив три рекорди

965 0

Здолбунівський десятикласник Максим Демчишин з трьома рекордами повернувся з Луцька, де проходив дорослий Кубок України з важкої атлетики. Він змагався у ваговій категорії до 73 кг і встановив найвищі юнацькі досягнення (до 17 років) у ривку — 129 кг, поштовху — 166 кг та сумі — 295 кг. Такі результати дозволили юнаку стати володарем дорослого Кубка України.

Не відстав від земляка і Віталій Смочек, який, виступаючи у категорії до 81 кг, встановив рекорди України для молоді до 23 років: ривок — 150 кг, поштовх — 182 кг, сума — 332 кг. Віталій, як і Максим, теж став володарем Кубка України.

Брат Віталія Смочека — Сергій, який представляє товариство «Динамо», у цій же категорії здобув «бронзу» у поштовху.

При цьому у категорії до 102 кг одинадцятикласник зі Здолбунова Ігор Кулеша, піднявши в сумі 302 кг, вперше виконав норматив майстра спорту. У нього шосте місце.

Готували згаданих спортсменів тренери Володимир Гордійчук та Дмитро Марчук.

Ще дві срібні медалі у скарбничку збірної Рівненщини поклали вихованки Миколи Мамчича рівнянки Марія Тимощук та Аліна Кірічук.

У загальнокомандному заліку збірна Рівненської області на Кубку України у Луцьку посіла шосте місце.