25 тисяч – своїм: як директор Рівненського ШЕУ підписав угоду з власною приватною фірмою

3157 1

Ми у соцмережах:

Віктор Климук. Фото - з його сторінки у Facebook

26 березня Рівненське шляхово-експлуатаційне управління, яким вже багато років керує Віктор Климук, уклало договір з волинським ТОВ «Луків Транс Сервіс» на перевезення вантажів. Вартість угоди – 25 тисяч гривень.

Сума невелика, тож відкритих торгів на послугу не проводили. Проте відповідно до українського законодавства, комунальне ШЕУ опублікувало звіт про угоду на Prozorro, на який звернула увагу ГО «За чесний тендер».

Справа у тому, що ТОВ «Луків Транс Сервіс», яке зареєстроване у селищі Лукові Турійського району на Волині (що за понад 170 км від Рівного) належить Віктору Климуку та його братові Анатолію Климуку.

Віктор Климук запевняє, що уклав договір зі своїм товариством, бо так було найбільш вигідно:

- Нам  потрібно було швидко з Кременчука (Полтавська область – Ред) привезти обладнання для нашого асфальтобетонного заводу, щоб з 1 квітня вже запустити його. Скористалися послугами перевезення саме цієї фірми, бо її пропозиція була найдешевшою і вона змогла оперативно надати машину, вантажопідйомністю 3,5 тонни. В інших фірм не було в наявності машин, щоб швидко відреагувати на наше замовлення, а користуватися послугами «Нової пошти» було б дорого.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також