Аеропорт хоче купити інвестор з Канади

1223 0

Ми у соцмережах:

Аеропорт хоче купити інвестор з Канади

Спроби обласної ради самотужки повернути Рівненський міжнародний аеропорт до життя провалилися. Облрада отримала черговий лист від закладу з проханням виділити з обласного бюджету 5,5 млн. грн., щоб розрахуватися хоча б з частиною боргу. Оскільки грошей нема, заговорили про те, що аеропорт варто було б продати. Потенційний покупець вже є.

аеропорт10 Наразі юридичний відділ Рівненської обласної ради вивчає законодавство, щоб визначити, чи можна продати аеропорт, а чи інвестору доведеться взяти його у концесію. Окрім того, залишиться питання зі злітною смугою, яка продажу не підлягає. Михайло Кириллов, голова обласної ради:

— Рівненський аеропорт має близько 12 млн. грн. боргу. Наразі підприємство не збільшує заборгованість, проте воно потребує чималих капіталовкладень. Можливо, до 50 млн. євро. Таких коштів у бюджеті не знайдемо. Тому ведемо переговори з потенційним інвестором з Канади, який бере зобов'язання у певні терміни запустити вантажні, а потім і пасажирські авіаперевезення з Рівненського аеропорту. На сесії звучали ідеї, щоб продати аеропорт навіть за одну гривню. Інвестор погасить борг установи (із зарплати, перед Пенсійним фондом та за єдиний соціальний внесок. — Ред.), а головне — аеропорт запрацює повноцінно. Будуть додаткові робочі місця, надходження до бюджету, і це дасть змогу краще розвивати туризм та інфраструктуру Рівненщини.
Пан Кириллов також додав, що вже інвестор вирішуватиме, чи впроваджувати у життя ідею створити на території аеропорту автовокзал міжнародних перевезень.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також