Антимонопольний зобов’язав підлеглих Хомка скасувати тендер на реконструкцію «Авангарду»

1560 0

Ми у соцмережах:

Антимонопольний зобов’язав підлеглих Хомка скасувати тендер на реконструкцію «Авангарду»

Відповідне рішення Антимонопольний комітет України ухвалив 9 листопада, минулої п’ятниці. Вчора на сайті Prozorro з'явилася результативна частина рішення.

Вимогу відмінити процедуру закупівлі АМКУ відправить міському управлінню капітального будівництва, яке є замовником торгів на реконструкцію «Авангарду».

Тендер було оголошено, нагадаємо, ще наприкінці серпня. Аукціон мав відбутися у жовтні, на нього тендерний комітет УКБ допустив лише двох учасників із восьми, які подали документи: «Фіалку» бізнесмена Юрія Фалка та «Реноме-Євробуд», що входить до групи компаній «Реноме», бенефіціарним власником якої є екс-голова Рівненської ОДА Віктор Матчук.

Скаргу до Антимонопольного подало волинське товариство «Луцьккомунбуд», наполягаючи, що тендерний комітет не мав права допустити до торгів також і «Реноме-Євробуд», оскільки документи товариства не відповідають усім вимогам.

АМКУ стало на сторону луцького підприємства. Оскільки з допущених до аукціону учасників залишилася лише одна «Фіалка», торги скасують через відсутність конкуренції.

Проведення ще одного тендеру займе у міських посадовців не менше двох місяців.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також