Астролог: яких сюрпризів долі чекати в неділю

543 0

Ми у соцмережах:

Астролог: яких сюрпризів долі чекати в неділю

З боку людей і долі можливі великі подарунки, щедрі жести. Можна знайти друзів, покровителів, джерело натхнення, отримати вигоду, схвалення або фору. Знахідки, нововведення, оригінальні купівлі та інвестиції відкриють нову епоху або підтвердять справедливість колишнього вибору.

Овен

Зірки звертають увагу Овнів на матеріальну сферу життя, і в ній же обіцяють приємний сюрприз. Можливий непередбачений подарунок. На вас очікує велике грошове надходження, або ви отримаєте шанс розрахуватися з боргом. Якщо ви завтра підете по магазинах, то навряд чи повернетеся звідти без несподіваної оригінальної покупки. Можуть покращитися і перспективи вашого професійного доходу.

Телець

Для Тельців неділя може початися невдало, але все налагодиться. Доля подарує несподіваний шанс і духовний підйом. Ви зможете отримати великий бонус або фору, знайти компанію або оригінальне рішення проблеми, друга або заступника (можливо, серед іноземців). Друга половина дня - хороший час для починань, яке не варто пропускати.

Близнюки

Близнюкам не варто поспішати з обговоренням нових справ, особливо орієнтованих на свято, спілкування, спільну подорож. Краще почекати з відповіддю на пропозицію (або не квапити того, хто все ще зволікає з ним). Якщо все йде за планом, то у другій половині дня добре перейти з ідейно-креативної частини задуму на матеріальну: тут вас чекає несподіваний, але цілком вдалий поворот подій.

Рак

Ракам не варто метушитися на початку дня неділі. Зірки не радять вам ні чіплятися за досягнуті позиції, ні різко розвертати курс. Після полудня доля піде вам назустріч. Майбутнє почне виглядати приємніше. Ви зможете поповнити свої особисті ресурси колективним коштом, спертися на впливового партнера, покровителя або групи друзів.

Лев

Зірки підкажуть Левам несподіване, але конструктивне рішення важливої нагальної проблеми. Частиною нового плану може стати модернізація побуту, зміна професії, кваліфікації, місця роботи, розширення списку справ, штату помічників або каналів доходу. Зважитися на такий крок буде простіше з підтримкою одного. Стимулом до оновлення (або його наслідком) може стати оригінальне придбання або інвестиція.

Діва 

івам а варто бути обережнішими на початку дня: в цей час зберігається шлейф недавніх проблем. Після полудня ваші позиції оновляться і помітно покращаться. Можливо, у вас захопить дух від раптово відкритих горизонтів або несподіваного виконання частини бажань. Може намітитися подорож, компенсація вкладень, любовна удача. Суттєва моральна чи матеріальна підтримка може прийти з-за кордону.

Терези

Не варто починати день із з'ясування відносин або спроби продовжити суперечку. У такому діалозі не буде переможців, зате є ризик закріпити негативний сценарій спілкування. Сьогодні зірки дають вам шанс поглянути на справу під іншим кутом. Наприклад, з фінансової точки зору. Може з'явитися вдалий варіант купівлі, обміну або будівництва житла, поділу або об'єднання бізнесу, ресурсів, території.

Скорпіон

Скорпіонам варто почати цей день з дрібних обов'язкових справ, щоб не залишати за собою «хвостів» і недоробок. Подальшого розвитку подій можна очікувати після полудня. В цей час складуться відмінні умови для зміцнення партнерства, дружби і особистих симпатій, з'являться передумови до несподіваного повороту роману, вигідної кооперації. Можливо, друга сторона випередить вас і сама проявить ініціативу.

Стрілець

Цей день допоможе Стрільцям змінити фокус уваги. Корисні знахідки і шанси, що надихають, завтра найімовірніше в практичній сфері. Можливо, ви зміните роботу або оновите робоче місце, зробите велику покупку, доленосний внесок або унікальне фінансове відкриття, знайдете альтернативне джерело доходу. Вас зацікавить новий друг, колега або підлеглий. У планах може з'явитися і новий вихованець.

Козеріг

Ранок для Козерогів непродуктивний, починання небезпечні. Зате друга половина доби подарує джерело натхнення. Щедрий подарунок долі буде мати конкретне матеріальне вираження і допомагати реалізації планів. Блискучі перспективи стануть реальністю у творчості, фрілансі, фінансовій сфері, любовних і дружніх відносинах. Можливі вдалі покупки і продаж. Новий світ відкриють для себе ваші діти.

Водолій

Водоліям  день обіцяє важливе відкриття або оригінальний поворот подій. Чи будуть вони  раді подарунку, залежить від ситуації. Це щасливий момент, якщо ви закладаєте фундамент нового життя: будуєте будинок, формуйте команду, створюєте сім'ю або ще тільки мрієте десь «пустити коріння». Ви зможете отримати для цього прихований, але законний захист, невидиме джерело натхнення або таємного покровителя.

Риби

Рибам не варто ігнорувати події: вони зачеплять не тільки друзів, але і їх особисто. Хвилюючі доленосні явища можливі в мережевому просторі або у вашому особистому близькому оточенні. Позитивні зміни завтра торкнуться ваше і чуже майбутнє. Ви інтуїтивно відчуєте незвичність і важливість моменту, а несподівана удача допоможе вам вчасно опинитися в потрібному місці. Вдалі великі покупки.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також